Dziękujemy za wsparcie

Nasz Kongres nie odbyłby się bez wsparcia udzielonego nam przez instytucje.

Tradycyjnie już, Kongres wspierany jest przez Wydział Sportu Miasta Poznania oraz przez Prezydenta Miasta. W tym roku Prezydent Miasta również objął honorowym patronatem Mistrzostwami Polski Par Open.

Kongres nie odbyłby się bez pomocy ze strony Międzynarodowych Targów Poznańskich. Dzięki temu, że brydżyści nie są traktowani w sposób komercyjny, Kongres może odbywać się w sali o najwyższych standardach. Przestronna sala budynku PCC jest dobrze wygłuszona, klimatyzowana i – co dla nas bardzo ważne – dobrze doświetlona. W tym roku dodatkowo Prezes Międzynarodowych Targów Poznańskich objął patronatem turniej Grand Prix Polski Par.

Do grona instytucji wspierających nasz Kongres dołączył w tym roku również Urząd Marszałkowski. Dzięki jego wsparciu udało się zrealizować wiele naszych pomysłów. Liczymy, że sprostamy oczekiwaniom i nasza współpraca będzie się rozwijać, pomimo, że wystartowaliśmy z wysokiego C.

Turniejem, który mamy nadzieję, będzie naszą wizytówką jest turniej Biało-Czerwony organizowany 2 maja, w Dniu Flagi. Ten turniejem, już po raz drugi, honorowym patronatem objął Wojewoda Wielkopolski pan Michał Zieliński.

Dziękujemy wymienionym instytucjom, ale przede wszystkim osobom, które te instytucje reprezentują, za pomoc i przychylność brydżystom.

Powiązane artykuły

Zapisz się na newsletter, tej

Będziesz na bieżąco ze wszystkimi wiadomościami dotyczącymi 62. Poznańskiego Kongresu Brydżowego.